misswish.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

kalendarz adwentowy z kosmetykami
Lifestyle

Kalendarz adwentowy z kosmetykami, czyli jak umilić bliskim oczekiwanie na Boże Narodzenie

Kalendarz adwentowy ma szczególne zadanie. Oprócz tego, że symbolicznie odlicza kolejne dni adwentu, to przez cały grudzień, stopniowo wprowadza do domu bożonarodzeniową atmosferę. Za każdymi z jego 24 drzwiczek kryje się nie tylko drobny podarunek, ale też odrobina świątecznej magii, która udziela się osobie obdarowanej takim kalendarzem. Tradycja ta ma swoje korzenie jeszcze w XIX wieku, kiedy to w niemieckich domach każdego dnia grudnia odpalano po jednej świeczce lub wkładano kolejne źdźbła słomy do szopki. Obecnie zwyczaj ten przybrał bardziej komercyjną formę i producenci prześcigają się pomysłach na świąteczne terminarze.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami – idealny upominek dla kobiety

Święta Bożego Narodzenia to zdecydowanie najbardziej magiczny czas w roku. Nie dziwi zatem fakt, że chętnie obdarowujemy się wzajemnie kalendarzami adwentowymi, które stopniowo wprowadzają nas w ten wyjątkowy okres. Dawniej za drzwiczkami kartonowych terminarzy można było znaleźć głównie słodycze, co szczególnie cieszyło dzieci. Obecnie natomiast także dorośli z niecierpliwością czekają na kolejny grudniowy poranek, by odsłonić rąbka tajemnicy i otrzymać następny, drobny upominek. Wśród pań ogromną popularność zyskał kalendarz adwentowy z kosmetykami, który kryje w sobie pachnidła, czy malowidła, zazwyczaj w mniejszych obiętościach lub próbkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu kobiety każdego dnia mają pretekst do urządzenia sobie małego, domowego spa i szansę przetestowania nowych produktów.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami – dlaczego warto go podarować

Świąteczne terminarze typu beauty znajdziemy w wielu wersjach. Za ich drzwiczkami mogą być ukryte akcesoria do makijażu, perfumy, produkty do pielęgnacji twarzy, ciała lub włosów, a nawet lakiery do paznokci. Każda firma dba o to, by jej kalendarz adwentowy z kosmetykami był nie tylko zbiorem flagowych, czy najnowszych propozycji, ale też by prezentował się perfekcyjnie i sprawiał radość już od pierwszej chwili po odpakowaniu upominku. Taka forma prezentu ma to do siebie, że wywołuje pozytywne emocje przez dłuższy czas i wprowadza element miłego zaskoczenia w grudniową codzienność. Kalendarz adwentowy z kosmetykami może być prezentem dla kogoś bliskiego, ale sprawdzi się też w bardziej formalnych, np. zawodowych relacjach. Z powodzeniem można go także zakupić po prostu dla siebie. Jest to bardzo dobrą inwestycją, ponieważ zazwyczaj produktów ukrytych za kartonowymi drzwiczkami nie można dostać poza zestawem lub są one dużo droższe.