misswish.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

jak ubrać się na sylwestra
Moda

Jak się ubrać na Sylwestra?

Sylwester to szczególna okazja, która z pewnością wymaga wyjątkowej oprawy. Dlatego nawet w przypadku imprezy urządzanej we własnym domu, warto poświęcić nieco czasu na stworzenie wyjątkowej stylizacji, która olśni pozostałych gości. Sylwester to dzień, w którym wygodne buty i luźne jeansy lądują w kącie szafy.

Jak ubrać się na Sylwestra?

Kiedy nadchodzi grudzień, wiele pań ma ogromny problem z wyborem swojej sylwestrowej kreacji. Trzeba wiedzieć, że nawet skromna impreza nie oznacza, że ubrania nie mogą się wyróżniać. I chociaż na domowych imprezach spotkać można zarówno odświętne, jak i bardziej casualowe ubrania, to jednak warto wybrać coś, co przyciąga wzrok i hipnotyzuje.

Problem znika, kiedy gospodarze decydują się na urządzenie imprezy tematycznej. Wtedy goście mają z góry narzucony styl, w jakim powinny być utrzymane ich ubrania. Imprezy przebierane stały się hitem ostatnich lat, nikt więc nie powinien czuć się zaskoczony, kiedy otrzyma zaproszenie na takową.

Jak ubrać się na Sylwestra, by przyciągać uwagę?

Sylwester to dzień, który wydaje się być wręcz stworzony dla osób kochających być w centrum uwagi. Jeśli chodzi o przyjęcia domowe, to warto wybrać ubrania, które są odświętne, połyskujące i przyciągające uwagę. W przypadku mniejszych imprez lepiej zrezygnować z balowych kreacji.

Sukienka czy spodnie?

Panie, które zastanawiają się jak się ubrać na Sylwestra, często mają dylemat, w czym będą wyglądać lepiej – w sukience czy spodniach.

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Sukienka jest ubraniem, które ma zdecydowanie bardziej odświętny charakter. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć fantastycznej, olśniewającej stylizacji, w której główną rolę będą grały spodnie. Nawet obcisłe jeansy mogą wyglądać elegancko i szałowo, jeśli połączy się je z jedwabnym, skąpym topem lub cekinową bluzeczką. Nie wolno zapominać o wysokich butach, które jednocześnie wydłużą nogi i dodadzą stylizacji drapieżności.

Dodatki są ważne

Kompletując stylizację na Sylwestra, nie wolno zapominać o dodatkach. Kolczyki ze sztucznych kamieni, opaski na włosy, masywne naszyjniki – to jedyna okazja w tym roku, kiedy nawet najbardziej olśniewająca biżuteria nie wygląda kiczowato.

Dlatego w tym jedynym dniu nie warto się ograniczać – chociaż czasem lepiej zachować umiar. Makijaż powinien być stonowany, jeśli biżuteria należy do tych przyciągających wzrok. W przeciwnym wypadku można osiągnąć efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.